Eli z U-KISS se při nákupech rozhodoval mezi mámou a manželkou

12:30 | 04.05.2017 wmxj5312hb 0
V nejnovější epizodě Mr. House Husband, odvysílané 3. května, se Eli při nakupování pro syna rozhodoval mezi mámou a manželkou. Více se dozvíte v tomto článku.
Eli s manželkou a synem
Eli s manželkou a synem FOTO: kpopmap.com
Eli se svou manželkou Ji Yeon Soo a mámou vydal nakupovat oblečení pro Minsua. Ji Yeon Soo zmínila, že by chtěla koupit trošku větší oblečení, aby Minsuovi vydrželo déle. Eliho máma řekla, že si myslí, že by oblečení mělo být tak akorát, protože je stejně jen na jednu sezónu, než z něj Minsu vyroste. Eli se postavil na stranu své manželky s tím, že oblečení pak může dostat jejich druhé dítě. Eliho máma na něj zírala a pak se ho zeptala: "Které se ti líbí víc? To, které vybrala Yeon Soo, nebo to, které jsem vybrala já?" Eli nejdřív vypadal zmateně, ale pak se podíval na manželku a řekl, že oblečení, které vybrala ona, se mu líbí víc, čímž se zase postavil na její stranu.

Eli a Ji Yeon Soo také přemýšleli, co dát svým rodičům ke Dni rodičů, který v Koreji připadá na 8. května. Eliho nakonec napadlo udělat kytici z peněz. Rozhodli se udělat dvě kytice, pro každou maminku jednu. Eli se zeptal své manželky, jestli má peníze, a ona mu s hravým úsměvem odpověděla: "Já jsem poskytla květiny, ty bys měl poskytnout peníze." Kytice se povedly a Eli prohlásil: "Měl bych se stát aranžérem květin?"ZDROJ: allkpop.com, soompi.com
FOTO: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9