Shah Rukh Khan jako čestný host filmového festivalu v San Franciscu

14:00 | 02.04.2017 Host 645 0
Bollywoodská superstar „King“ Khan bude jednou z hlavních hvězd Mezinárodního filmového festivalu v San Franciscu.
Shah Rukh Khan
Shah Rukh Khan FOTO: hollywoodreporter.com
Bollywoodská hvězda Shah Rukh Khan bude 14. dubna na 60. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v San Franciscu v Castro Theatre oceněn. Miliony jeho fanoušku s „Králem“ Khanem budou moci promluvit prostřednictvím show Bretta Rattnera.
 
„Je to velká čest přivítat jednu ze světově nejuznávanějších filmových osobností,“ řekl výkonný ředitel SFFILM Noah Cowan. „Slavný Shah Rukh Khan jako herec, je muž známý pro svojí všudypřítomnou zvědavost o světě kolem sebe, o technologii, o naší společné budoucnosti. Je jednou z nejpoutavějších postav v jakémkoli hereckém odvětví a tato noc, při rozhovoru s hollywoodským průvodcem Bretemt Ratnerem, bude patřit mezi nejpamátnější z letošních festivalových událostí.“
 
Shah Rukh Khan je hvězda takových hitů jako jsou Dilwale Dulhaniya Le Jayenge (Statečné srdce získá nevěstu), Devdas, Chennai Express nebo Kabhi Khushi Kabhie Gham (Někdy veselo někdy smutno). Jeho poslední bollywoodský film Raees pro něj znamená dobrý start do roku 2017 po nevýrazném loňském roce.
 
SFFILM oslaví 7. dubna na gala večeru ve fóru v Yerba Buena Center for the Arts své 60. výročí, kam mohou zavítat pouze pozvaní. Festival, který bude probíhat od 15. do 19. dubna na různých místech v okolí Bay Areny, představí na 200 filmů. Festival ocení nejlepší filmy a pro více než 100 zúčastněných filmařů s hostů je připravena peněžní odměna ve výši 40 000 USD.
 

ZDROJ: variety.com
AUTOR: Vlastikos

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
27,8%
TVXQ - Truth
16,7%
Red Velvet - Sappy
13,9%
KNK - Lonely night
41,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9