16 důvodů, proč je Shah Rukh první a poslední láskou svých fanoušků

17:00 | 28.09.2016 Mei 3
Shah Rukha Khan byl v průběhu let ideální čokoládový chlapec, rytíř v lesklé zbroji a typický romantický hrdina. Ale on je víc než to, co se na první pohled může zdát. 
Shah Rukh Khan
Shah Rukh Khan FOTO: etcfn.com
Shah Rukh Khan herec motivuje své posluchače a fanoušky s úžasnými dialogy jako „Picture abhi baaki hai, mere dost“ (Film ještě nekončí, přátelé) a Shah Rukh Khan člověk ukazuje světu jak se stát z nuly hrdinou nebo jak se stát z nikoho někým speciálním. Jeho role milujícího kluka Raje vás donutí se zamilovat do jeho skutečné osobnosti a to pouto nakonec zůstane ve vašem srdci navždycky.
 

Tady je 16 důvodů, proč lidé zůstávají věrnými fanoušky Krále Khana:

 
#1 Dilwale Dulhania Le Jayenge (Statečné srdce získá nevěstu), Kuch Kuch Hota Hai (Něco se děje), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Někdy veselo, někdy smutno), My Name Is Khan (Jmenuji se Khan), Dil To Pagal Hai (Srdce je šílené), Chennai Express a seznam pokračuje…
 
#2 Viděli tyhle filmy už asi stokrát a stejně je milují.
Sledovat v neděli DDLJ (Dilwale Dulhania Le Jayenge) nebo KKHH (Kuch Kuch Hota Hai) je většinou na seznamu úkolů dne. I když filmy sledují dokola, nikdy je to neunaví.

Rahul (Shah Rukh Khan) a Anjali (Kajol) v Kuch Kuch Hota Hai

#3 Jeho slavné dialogy se lidí dotýkají každou chvíli.
Bez ohledu na situaci, vždycky existuje dialog ze Shah Rukhova filmu, který se pro ni hodí. Horliví fanoušci ve svém životě používají zamilované řádky z filmů, stejně jako občas někdy jednoduše řeknou „Palat, palat“, pokud se od nich jejich láska vzdaluje a oni si tím chtějí potvrdit svou lásku. Možná je to hloupé, ale kdo ví, třeba to opravdu funguje. (Ve filmu DDLJ, když Simran odchází od Raje směrem k vlaku, Raj si pro sebe říká, že jestli se otočí, tak ho miluje. Pak doufá, že se otočí a říká „Palat, palat“, tedy „Otoč se, otoč se“.)


 
#4 Vážně cítili, že by ve filmu Darr (Strach), kde Shah Rukh hraje negativní roli psychopata, měla být Juhi Chawla i tak radši se Shah Rukhem, než se Sunny Deolem. I přesto, jak negativní role zde Shah Rukh hraje, jeho fanoušci na konci uroní slzu, když zemře.

Shah Rukh Khan ve filmu Darr 

#5 Může někdo lépe ztvárnit to kouzlo, jaké má Shah Rukh ve filmech Devdas, Swades, Chak De! India nebo My Name Is Khan?
Fanoušci moc dobře znají odpověď! Je to velké NE! Kdo si myslí, že ano, měl by tyto filmy před komentováním nejdřív vidět. Podle jeho věrných fanoušků právě tyto filmy znovu a znovu připomínají jeho haterům, jak je dobrý.


 
#6 Nedokážete spočítat počet filmů, na které řekl ne a věnoval je jiným hercům jako charitu.
To je oblíbenou součástí každé diskuse. Mnoho kariér takzvaných superstar mohlo být ohroženo, kdyby King Khan neodmítl tolik filmů. Prostě řekl ne a film přistál do klína někomu jinému. Takže by mu měli být někteří herci vlastně vděční.#7 Fanynky čekají na Raje!
Čekání je sice únavné, ale tajně a hluboko ve svém srdci fanynky vědí, že jednou jim jejich Raj přijde do cesty. Po zhlédnutí DDLJ se nebudete chtít ve svých snech spokojit s nikým jiným, než je Raj!

DDLJ - Raj (Shah Rukh Khan) a Simran (Kajol)

#8 Milují myšlenku toho, jak moc Shah Rukh miluje svou rodinu a přátele!
Shah Rukh se netají svou nesmírnou láskou ke své rodině. A fanoušci jsou z této zkušenosti úplně v úžasu.

Shah Rukh Khan se synem Arynem, dcerou Suhanou a manželkou Gauri
(ještě má 3letého syna AbRama) 

#9 Kromě dialogů má Shah Rukh Khan i mimo obrazovku mnoho skvělých působivých nebo zábavných linek, které nejen fanoušky nadchnou. Ne každý se narodí s takovou pokročilou úrovní smyslu pro humor!

Shah Rukh Khan jako host na americké univerzitě Yale
 
#10 Pokud jde o obranu Shah Rukha Khana, stávají se jeho fanoušci nejlepšími právníky a světě.
když jste jeho fanoušek, můžete mít jakoukoliv profesi na světě, ale pokud někdo řekne něco proti Shah Rukhovi Khanovi, proměníte se v Sunny Deola ve filmu Damini v černém obleku a začnete ze sebe chrlit důkazy a odkazy na jeho obranu (pokud existují!). 


 
#11 Máte jedinou odpověď na všechny jeho hatery : „On se stal globální superstar jen díky sám sobě!“
Jeden fakt, který o něm nemůže být ignorován je, že se stal hvězdou jen sám díky sobě. Na rozdíl od mnoha jiných subjektů, kteří měli známé otce, matky, tety, strýce a jejich životy v Bollywoodu byly velice snadné. Shah Rukh Khan přišel bez pomocného kmotra, ale stal se králem indického filmového průmyslu.


 
#12 Jako fanoušek se snažíte jednat sofistikovaně, pokud někdo pronese: „Teď už ale vypadá docela staře.“
Jednou z vlastností většina Shah Rukhových fanoušků je, že jsou zcela racionální a nikdy nezačnou používat nadávky, dokud nikdo neřekne, že je jejich superstar starý. To je skoro, jako když začíná 3. světová válka. Ale no tak, to prostě nemá smysl, vždy už je na vrcholu tolik let!


 
#13 Fanoušci film Happy New Year sledovali alespoň třikrát, aby mu pomohli vytvořit nové kasovní rekordy. A jsou na sebe za to opravdu hrdí!
V Indii je to fanouškovská povinnost, sledovat všechny filmy v kině během vydání. Fanoušci se stávají kazateli proti pirátství a jsou zcela proti myšlence sledovat jeho film online! Koneckonců, je to skoro fanouškovská povinnost zajistit, aby měl film lepší výdělek. Prostě k tomu trochu přispějí, a ukážou, že jsou skuteční SRKiani (název pro Shah Rukhovi fanoušky).
 
#14 Profilové obrázky Shah Rukhových fanoušků, statusy atd., v sobě mají vždy něco Shah Rukhovského (jsou prostě #SRKish).


 
#15 Pořád na facebooku hrají hry, jako „Jaký typ Shah Rukha jste?“.
Tohle je pravděpodobně jeden z nejlepších způsobů, jak dát lidem vědět o své nehynoucí lásce z Baadshah Khan (Král Khan – jeho přezdívka v Indii). Na konci kvízu pak většinou v rozrušení křičí, že jsou Rahul z Kuch Kuch Hota hai nebo Raj z Dilwale Dulhania Le Jayenge.


 
#16 Shah Rukh je jejich první láska a bez ohledu na to, co se stane, bude i nadále jediná!
V Indii je Shah Rukh Khan pro fanoušky buď milostný zájem, nebo idol, jakým by chtěli být, od doby, kdy jim bylo přibližně šest! A tenhle pocit po mnoha letech se nezměnil ani na okamžik. Roky budou přicházet a odcházet, ale Shah Rukh Khan bude pořád King Khan, Jab Tak Hai Jaan! (Dokud bude žít – dialog ze Shah Rukhova filmu Jab Tak Hai Jaan = Dokud budu žít). 
ZDROJ: bollywoodgalaxy.net
FOTO: scoopwhoop.com, t2online.co, mediaonlinebd.com, mediaonlinebd.com, ibtimes.co.uk, yrfmovies.blogspot.com, huffingtonpost.com, indianexpress.com, wallpapers.filmibeat.com, healthyceleb.com, bollywoodgalaxy.net

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9