Ravi a Leo zkolabovali během vystoupení v Mexiku

16:54 | 23.05.2016 Eunka 7
Idolové to nemají snadné, také jsou to jen lidé a postihuje je únava a vyčerpání. Ravi a Leo zkolabovali na koncertě v Mexiku a společnost Jellyfish se k tomu vyjádřila.
Ravi a Leo
Ravi a Leo FOTO: kpopmagazin.de
Zprávy o tom, že Ravi a Leo zkolabovali na koncertě v Mexiku fanoušky VIXX notně vyděsily. Všechny však mile překvapila starostlivost leadera Hak Yeona a jeho ochota ujistit přítomné, že zmínění marodi odpočívají a budou v pořádku. Mimo to si dělal starost i o návštěvníky koncertu a nabádal je k tomu, aby se netlačili a byli opatrní. N je prostě leader, jak má být, co si budeme povídat.

Zbytek skupiny nakonec koncert dokončil, ačkoli to pro chlapce také nebylo snadné, neboť horko a nadmořská výška nikomu na energii nepřidali. Podle zpráv Leo a Ravi nyní odpočívají a jejich plány na další dny byly zrušeny.

Společnost Jellyfish k tomu též poskytla svoje vyjádření:
"Zdraví vás Jellyfish Entertainment,
chtěli bychom vás seznámit se situací, která nastala, protože víme, že se obáváte o Raviho a Lea, kteří dnes zkolabovali během koncertu v Mexiku.
V hale bylo horko a velmi dusno, kromě toho tu byly potíže s nadmořskou výškou. Není divu, že tito dva členové skupiny trpěli závratěmi. Nakonec nemohli ve vystoupení pokračovat.
Zbývající čtyři členové pokračovali ve vystoupení tak nejlépe, jak dovedli. Leo a Ravi byli ošetřeni a v současné době odpočívají. Všechny jejich plány byly zrušeny dokud se nezotaví.
Velmi se omlouváme za to, že jsme vás znepokojili."


Doufejme, že si chlapci odpočinou pořádně a kromě nich i zbytek skupiny. Poslední dobou měli náročné období kvůli comebacku a mnozí navíc pracovali i na soukromých aktivitách, jako například Leo, jenž účinkoval v muzikálu Mata Hari. Přejeme tedy brzké uzdravení!


ZDROJ: fyeah-vixx.com, soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,1%
Vietnam
4,8%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9