Sungmin a Kim Sa Eun se dnes vzali

22:05 | 13.12.2014 Eunka 10
Dnes, 13. prosince, proběhla svatba člena skupiny Super Junior, Sungmina a muzikálové herečky Kim Sa Eun. Novomanželům z celého srdce blahopřejeme!
S manželi se každý rád fotil
S manželi se každý rád fotil FOTO: onehallyu.com
Svatba tohoto krásného páru se konala v soukromé obřadní síni The Raum v 18 hodin. Obřadu se zúčastnilo přibližně 600 hostů. Kromě rodin snoubenců přišli i členové Super Junior, Bora ze Sistar, Victoria a Amber z f(x) a další umělci z řad idolů, muzikálových herců a zábavního průmyslu.

Svatební obřad odstartovalo video, které připravil Shindong. Následovaly sliby snoubenců, oznámení, gratulace, slavnostní písně a poděkování rodičům. Celá svatba připomínala překrásný, barevný a dojemný muzikál. 

 

Sungmin vstoupil do svatební síně s plachým úsměvem a na otázku, jak se cítí, odpověděl, že je šťastný. Všichni ho přivítali hlasitým potleskem. Nevěsta zářila v jednoduchých bílých šatech jako princezna z pohádky. Během první slavnostní písně držela ženicha za ruku a když si pak snoubenci vyměnili prsteny, byl čas i na píseň od Ryeowooka. Ten rozechvěle přiznal: "Není to lehké zazpívat slavnostní píseň pro novomanžele poté, co vystoupili tři muzikáloví umělci." Pak popřál manželům šťastný společný život a zazpíval dojemnou baladu. Před koncem písně se zpěvu chopil sám Sungmin a překvapil nevěstu tak, že jí až vytryskly slzy. Musela si tvář zakrýt kyticí.Poté následovala druhá část obřadu a manželé se šli převléci. Oba dostali mnoho blahopřání, vzkazů, zpráv a videozpráv od známých umělců i fanoušků. Přáli jim například BEAST, VIXX, TVXQ, Ailee, Rainbow, Sistar a další. 

Nakonec se Sungmin a Kim Sa Eun vzali za ruce a společně zazpívali píseň z muzikálu Three Musketeers, díky kterému se poznali a zamilovali se do sebe. Na líbánky odjeli na Maledivy.
My jim ještě jednou přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí a nekonečnou lásku!

 

ZDROJ: wikikpop.com
FOTO: onehallyu.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,8%
Čína
48,5%
Japonsko
38,4%
Vietnam
4,5%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9